O czym szumi szkoła

Świąteczny czas 2021

Tradycją naszej placówki są coroczne mikołajki, jasełka i kolędowanie oraz wigilie klasowe. Teraz również każdy ze szkolnej społeczności uczcił grudniowe święta.

Czytaj dalej...

Narodowe Czytanie 2021

6 września 2021 roku w naszej szkole odbyło się Narodowe Czytanie fragmentów książki Gabrieli Zapolskiej pt. „Moralność pani Dulskiej”.

Czytaj dalej...

Zajęcia teatralne

W poniedziałki, w bieżącym roku szkolnym, na siódmej godzinie lekcyjnej odbywały się zajęcia teatralne. Uczestniczyły w nich dziewczęta z klas szóstych.

Czytaj dalej...

Warsztaty „Uczę się tańczyć”

We wtorek, 22 czerwca, zarząd Samorządu Uczniowskiego zorganizował warsztaty artystyczne, na których uczniowie klasy czwartej poznawali podstawowe kroki tańca współczesnego.

Czytaj dalej...

Debata samorządu

W poniedziałek, 7 czerwca, w szkolnej bibliotece odbyła się debata przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

Czytaj dalej...

W Dzień Dziecka

1 czerwca 2021 roku w Zespole Szkół Nr 1 w Jugowie odbył się festyn z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Czytaj dalej...

Wybory do samorządu 2020

Wybory do Samorządu Uczniowskiego odbyły się 21 września 2020 roku. Głosowało 149 uczniów i 21 pracowników szkoły. Do składu komisji należały: Julia Kurasz, Juliana Majewska, Tatiana Bowcariwska, Julia Koćmirska.

Czytaj dalej...

Szkolny etap „Pegazika”

Jednym z elementów kształcenia umiejętności i rozwijania pasji jest udział w konkursach. Tym razem o miejsce na podium walczyli ci, którzy świetnie recytują.

Czytaj dalej...

W bożonarodzeniowym nastroju

20 grudnia 2019 roku o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej odbyły się jasełka przygotowane tradycyjnie przez panią Annę Wełyczko i uczniów z klasy czwartej.

Czytaj dalej...

Listopadowe święto narodowe

Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków jedna z najważniejszych uroczystości. Po 123 latach niewoli 11 listopada 1918 roku odzyskaliśmy wolność. Z racji, że jest to sprawa bliska sercom obywateli naszego państwa, w Zespole Szkół Nr 1 w Jugowie, jak co roku, odbył się apel upamiętniający ten wyjątkowy dzień.

Czytaj dalej...