VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Turystycznej

Można by rzec – nie zawiedli do samego końca – bowiem dzisiaj (25 maja 2017 roku), po raz ostatni w edukacji gimnazjalnej, grupa muzyczna wystąpiła w VIII Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Turystycznej, który miał miejsce w Gimnazjum nr 1 w Nowej Rudzie i w konkursie muzycznym w ogóle.

Za miesiąc filar zespołu, uczniowie – Kaja Juszczak, Natalia Chandrała, Anna Staniszewska i Szymon Majkrzak – pożegnają się ze szkołą w Jugowie, by rozpocząć nowy etap życia. Ci młodzi ludzie przez trzy lata byli zawsze chętni i gotowi do udziału we wszelkich przedsięwzięciach muzycznych szkolnych i lokalnych, a ich talent słyszeliśmy w szerokim repertuarze i zawsze w wykonaniu na 100%. Ponadto zajmowali pierwsze miejsca w konkursach piosenki patriotycznej, turystycznej, kolęd. I również 25 maja – najwyższy stopień na podium. Żal będzie się z Wami rozstawać.

W dzisiejszym wydarzeniu wystąpiła też Violetta Hryckiewicz z 2a, równie mocno zaangażowana w sukces grupy, a także gościnnie Krzysztof Białek z 3b. Jestem z Was taka dumna.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)