Dzwon wsi

Na spektaklu NTE w Nowej Rudzie

Zgodnie z tradycją zdobywania wiedzy nie tylko na lekcjach 13 stycznia 2020 r. uczniowie ponownie wzięli udział w spektaklu przygotowanym przez Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia.

Czytaj dalej...

Na lodowisku

W poniedziałek, 21 stycznia 2019 roku, wybraliśmy się na kolejną zimową wycieczkę do Świdnicy.

Czytaj dalej...

Odwiedziliśmy ZSA w Bożkowie

23 listopada uczniowie klas ósmych i trzecich gimnazjalnych wzięli udział w dniach otwartych, organizowanych przez Zespół Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie.

Czytaj dalej...

Na wykładzie z teologii w Świdnicy

15 października dwoje uczniów, pod opieką pana Gabriela Kolka, wybrało się na wykład z teologii biblijnej, organizowany przez Wyższe Seminarium Duchowne w Świdnicy.

Czytaj dalej...

Czyste Góry Sowie

22 września (w sobotę) grupa wolontariuszy, wraz z opiekunami, wzięła udział w akcji „Czyste Góry Sowie”.

Czytaj dalej...

Turniej Wiedzy „Pierwsza pomoc”

21 maja 2018 roku odbył się XVI Ogólnopolski Turniej Wiedzy „Pierwsza pomoc”. Naszą szkołę reprezentowali: Violetta Hryckiewicz, Sandra Herc, Miłosz Miśkiewicz, Mateusz Dratwa.

Czytaj dalej...

Zwycięstwo w konkursie „Młodzież zapobiega pożarom”

Turniej odbył się 10 lutego 2018 roku w Miejskim Zespole Szkół Nr 1 w Nowej Rudzie. Nasi gimnazjaliści, w składzie: Violetta Hryckiewicz, Sandra Herc i Miłosz Miśkiewicz, pod opieką pana Marcina Antosika, zdobyli 1 miejsce drużynowo i otrzymali puchar przechodni Burmistrza Nowej Rudy drugi raz z rzędu. A Violetta i Sandra będą reprezentowały miasto i gminę Nowa Ruda w konkursie powiatowym.

Czytaj dalej...