Czas na przerwę

Wyprawa w góry

18 czerwca 2021 r. klasy 7a, 7b, 6a pod opieką pań: Joanny Zdrojek, Agaty Knapczyk-Leśniak, Sylwii Mrózek i Justyny Tyszki wybrały się na wycieczkę w góry.

Czytaj dalej...

Wycieczka klasowa 6a

W czwartek, 17 czerwca 2021 roku, odbyła się wycieczka klasy 6a. Miała ona na celu integrację uczniów po nauczaniu zdalnym.

Czytaj dalej...

Tradycyjnie w andrzejki

Jak co roku w naszej szkole odbyły się andrzejki. Zarząd samorządu przygotował salę oraz różnorodne wróżby dla młodszych uczniów. Zorganizowano także dyskotekę dla starszych klas.

Czytaj dalej...

Dzień Wiosny 2019

W pierwszy kalendarzowy Dzień Wiosny postanowiliśmy wyruszyć na klasowe wycieczki, aby poszukać nowej pory roku, ogrzać się w promieniach marcowego słońca, rozwinąć swoją wiedzę i popracować nad kondycją fizyczną.

Czytaj dalej...

W Hydropolis i JumpWorld

W przedświąteczny czwartek, 20 grudnia 2018 roku, uczniowie oraz wychowawczynie 5a, 5b i 4a wyruszyli na wycieczkę do stolicy Dolnego Śląska.

Czytaj dalej...

Nasze andrzejki

29 listopada 2018 roku w budynku A naszej szkoły odbyły się andrzejki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.

Czytaj dalej...

Wyjazd na musical pt. „Królowie życia”

W poniedziałek, 15 października 2018 roku, uczniowie wraz z opiekunami wybrali się do hali sportowej w Bożkowie na musical pt. „Królowie życia”. Spektakl został przygotowany przez Młodzieżowy Teatr Muzyczny, istniejący przy CKGNR w Ludwikowicach Kłodzkich.

Czytaj dalej...

Spływ Pontonowy w Bardzie

W poniedziałek, 18 czerwca 2018 roku, wyruszyliśmy do Barda. Tam wzięliśmy udział w Spływie Pontonowym pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej.

Czytaj dalej...

Komers klas trzecich gimnazjalnych '18

15 czerwca 2018 roku, w dniu otrzymania wyników egzaminu gimnazjalnego, w Woliborzu w Domu Pod Lawendowym Polem, zgodnie z tradycją, odbył się komers klas trzecich, które już w piątek opuszczą mury naszej szkoły.

Czytaj dalej...

Prezentacja piosenek turystycznych

17 maja 2018 roku na Górze Świętej Anny odbyło się spotkanie, podczas którego przedstawiciele przybyłych szkół zasiedli przy ognisku, prezentując piosenkę turystyczną.

Czytaj dalej...