Czas na przerwę

7a w Folwarku Szyfrów

W słoneczną środę, 27 października 2021 roku, udaliśmy się na wycieczkę klasową i jednocześnie w niezwykłą podróż do Starego Folwarku w Ławicy.

Czytaj dalej...

Niezapomniana wycieczka 5a

30 września 2021 roku razem z klasą wybraliśmy się na wycieczkę do Nowej Rudy. Tę wyprawę z okazji Dnia Chłopca zorganizowała pani wychowawczyni - Jolanta Blacha.

Czytaj dalej...

Wyprawa w góry

18 czerwca 2021 r. klasy 7a, 7b, 6a pod opieką pań: Joanny Zdrojek, Agaty Knapczyk-Leśniak, Sylwii Mrózek i Justyny Tyszki wybrały się na wycieczkę w góry.

Czytaj dalej...

Wycieczka klasowa 6a

W czwartek, 17 czerwca 2021 roku, odbyła się wycieczka klasy 6a. Miała ona na celu integrację uczniów po nauczaniu zdalnym.

Czytaj dalej...

Tradycyjnie w andrzejki

Jak co roku w naszej szkole odbyły się andrzejki. Zarząd samorządu przygotował salę oraz różnorodne wróżby dla młodszych uczniów. Zorganizowano także dyskotekę dla starszych klas.

Czytaj dalej...

Dzień Wiosny 2019

W pierwszy kalendarzowy Dzień Wiosny postanowiliśmy wyruszyć na klasowe wycieczki, aby poszukać nowej pory roku, ogrzać się w promieniach marcowego słońca, rozwinąć swoją wiedzę i popracować nad kondycją fizyczną.

Czytaj dalej...

W Hydropolis i JumpWorld

W przedświąteczny czwartek, 20 grudnia 2018 roku, uczniowie oraz wychowawczynie 5a, 5b i 4a wyruszyli na wycieczkę do stolicy Dolnego Śląska.

Czytaj dalej...

Nasze andrzejki

29 listopada 2018 roku w budynku A naszej szkoły odbyły się andrzejki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.

Czytaj dalej...

Wyjazd na musical pt. „Królowie życia”

W poniedziałek, 15 października 2018 roku, uczniowie wraz z opiekunami wybrali się do hali sportowej w Bożkowie na musical pt. „Królowie życia”. Spektakl został przygotowany przez Młodzieżowy Teatr Muzyczny, istniejący przy CKGNR w Ludwikowicach Kłodzkich.

Czytaj dalej...

Spływ Pontonowy w Bardzie

W poniedziałek, 18 czerwca 2018 roku, wyruszyliśmy do Barda. Tam wzięliśmy udział w Spływie Pontonowym pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej.

Czytaj dalej...